Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 3 maja 2013 
    

Google szykuje Androida 4.3 Jelly Bean?


Autor: Zbyszek | źródło: Android Authority | 09:10
Najnowszy Android 4.2 Jelly Bean jeszcze na dobre nie zadomowił się na rynku, a tymczasem Google już szykuje jego odświeżoną wersję. Od dawna spekulowano o tym, że na majowej konferencji Google I/O, która odbędzie się za 2 tygodnie zaprezentowana zostanie nowa wersja tego mobilnego systemu operacyjnego - Android 5.0 Key Lime Pie. Tymczasem wiele wskazuje na to, że wersja 5.0 pojawi się później, a Google szykuje nam jeszcze co najmniej jedno wydanie wersji Jelly Bean.

Portal Android Authority dotarł do danych pokazujących urządzenia z systemem operacyjnym Android 4.3. Wśród nich znalazły się m.in. smartfon Galaxy Nexus oraz tablety Nexus 7 i Nexus 10.

Można spodziewać się, że wersja 4.3 przyniesie kolejne ulepszenia, jednak pod wieloma względami nie będzie znacząco różnić się od dotychczasowego Androida 4.2 Jelly Bean. Podobna sytuacja miała miejsce w jesieni, kiedy prezentowano właśnie ostatni z tych systemów, jako odświeżenie wersji 4.1.

Można spodziewać się, że typowym dla Google zwyczajem w nową wersję oprogramowania najpierw wyposażone zostaną tablety i smartfony z serii Nexus, a pozostali producenci wprowadzą swoje modele nieco później.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.