Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 8 maja 2013 
    

Technologia flash SanDiska w 2.5-calowej hybrydzie dysku WD


Autor: DYD | 10:18
(2)
Firmy WD oraz SanDisk poinformowały o wspólnej współpracy w celu wprowadzenia na rynek hybrydowych dysków, które mają połączyć w sobie technologię pamięci flash od SanDisk z technologią dysków twardych od WD. SanDisk dostarcza urządzenie SanDisk iSSD do dysku SSHD WD Black o grubości 5 mm, który wykorzystuje zarówno technologię hybrydową od WD, jak i standard SATA IO.

WD Black SSHD wykorzystuje technologię hybrydową WD, która łączy inteligentną technologię pamięci flash firmy SanDisk z dużą pojemością dysków twardych WD. Ta kombinacja umożliwia skorzystanie zarówno z dużej pojemności, jak i wyższej wydajności niż w przypadku tradycyjnych dysków twardych, włącznie ze zwiększeniem prędkości i szybkości uruchamiania aplikacji.

Dyski SSHD WD Black zostały stworzone, aby stworzyć warunki do integracji z najcieńszymi na rynku notebookami. WD Black 5 mm oferują pojemność 500 GB, wykorzystując prawie 50 % mniej objętości niż obecny standard dysków twardych (wynoszący średnio 9.5mm). Niskoprofilowy dysk SSHD jest dopełnieniem małych rozmiarów iSSD firmy SanDisk, który jest zbudowany przy wykorzystaniu 19 nm procesu technologicznego.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. wtopa (autor: Elektron | data: 8/05/13 | godz.: 12:23)
    o grubości 5 mm na świecie

  2. już... (autor: DYD-Admin | data: 8/05/13 | godz.: 12:39)
    ...po wtopie...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.