Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 17 maja 2013 
    

Razer poszerza ofertę o kontroler Atrox Arcade


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:29
(1)
Razer oficjalnie poszerzył swoją ofertę o nowy kontroler dla fanów wszelkiego rodzaju bijatyk, którzy w swoje ulubione gry grają na konsoli Xbox 360. Opisywane urządzenie nazywa się Atrox Arcade i jest wyposażone w dziesięć przycisków Sanwa oraz ośmiokierunkowy dżojstik Sanwa zakończony kulką. Razer tak zbudował swój nowy kontroler, by można go było łatwo modyfikować, np. poprzez zainstalowanie dodatkowych mocowań, czy wymianę przedniego panelu. W łatwym dostępie do wnętrza Atroxa zapewniają tradycyjne śrubki, które odkręcimy z wykorzystaniem dołączonego w zestawie śrubokręta - Phillips/płaski.

Atrox Arcade z konsolą łączy się za pomocą czterometrowego kabla USB ze złączem typu B i posiada złącze audio oraz miejsce na schowanie alternatywnego dżojstiku bat-top.

Opisywany kontroler Razera będzie można nabyć w systemie przedsprzedaży od 21 maja w cenie 199,99 dolarów/euro, a sprzedaż oficjalnie ruszy w czerwcu. Jedynym wyjątkiem będzie Japonia, gdzie Atrox Arcade będzie można kupić jeszcze w maju.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. He He (autor: loccothan | data: 17/05/13 | godz.: 08:53)
    Do Street Fightera jak znalazł bo na Joyu od PS2 co mam nie da się płynnie komb robić a klawier to porażka ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.