Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 17 maja 2013 
    

Galaxy Note III z 5,9-calowym ekranem, debiut we wrześniu


Autor: Zbyszek | źródło: GSM Arena | 15:15
(3)
Od jakiegoś czasu spekuluje się, że podczas konferencji IFA 2013, która będzie odbywać się we wrześniu w Berlinie firma Samsung zaprezentuje swoje nowe tabletofony Galaxy Note III. Wygląda na to, że faktycznie tak się stanie, bo informacje te potwierdził właśnie w jednym z wywiadów J.K. Shin, szef działu mobilnego Samsunga. Dyskusja dotyczyła m.in. sprzedaży Galaxy S4 oraz najbliższych planów firmy związanych z rynkiem mobilnym.

Przedstawiciel Samsunga potwierdził, że Galaxy S4 sprzedaje się dużo szybciej od Galaxy S III, który na uzyskanie liczby 10 milionów sprzedanych egzemplarzy potrzebował 50 dni obecności na rynku. W przypadku Galaxy S4 liczba ta zostanie osiągnięta w przyszłym tygodniu, po niecałym miesiącu sprzedaży.

W części rozmowy dotyczącej Galaxy Note III przedstawiciel Samsunga zaprzeczył informacjom, iż może być to urządzenie przełomowe czy np. jak spekulują niektórzy, wyposażone w elastyczny ekran. J.K. Shin stwierdził, że Note III będzie raczej ewolucją podobną do tej, jaką jest Galaxy S4 w porównaniu do Galaxy S III.

Według niego smartfon otrzyma design zbliżony do Galaxy S4, zadebiutuje podczas wrześniowych targów IFA i będzie wyposażony w ekran o przekątnej 5,9-cala lub zbliżonej (ten parametr, z racji wciąż trwających prac nad urządzeniem może się jeszcze zmienić). Poza tym przedstawiciel Samsunga nie chciał zdradzić żadnych innych informacji na temat Galaxy Note III.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. 10mln - nieźle (autor: Conan Barbarian | data: 17/05/13 | godz.: 18:12)
  Nie wydaje mi się jednak, aby trend był długofalowo podtrzymany i przykładowo Galaxy S IX sprzedał się w jeden tydzień w liczbie 100mln. Chyba że będzie miał wbudowany nanopierdutor bezbłędnie przepowiadający przyszłość do 1 godziny lub shitolifting wygładzający na zawsze zmarszczki na doopie.

 2. @Conan (autor: PrEzi | data: 17/05/13 | godz.: 20:24)
  Nie zapominaj o bulbulatorze nanomikromegaatomowym ;)
  A tak serio serio - Mam SGSa 4 i sobie chwale... W zyciu bym nie powiedzial, ze to plastik. Ma ladna aluminiowa ramke dookola, spadl mi juz ze dwa razy i nawet rysy nie ma.
  A na baterii w tej chwili trzyma mi juz 4-ty dzien i mam nadal 15%.
  Ale jak na moj gust 5" to maks...
  Wiecej sie niewygodnie w reku trzyma.
  Stad Note'a od razu skreslilem.


 3. @02 (autor: Plackator | data: 18/05/13 | godz.: 15:29)
  5 Cali 5'ciu calom nie równe.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.