Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 27 maja 2013 
    

Kolejne premiery Samsunga już 20 czerwca


Autor: Zbyszek | źródło: GSM Arena | 19:02
(1)
Samsung oficjalnie zapowiedział, że już za niecały miesiąc, 20 czerwca, podczas specjalnej konferencji w Londynie odbędzie się premiera nowych modeli urządzeń z serii Galaxy i Ativ. Producent nie podaje, jakie modele zadebiutują w trakcie tego wydarzenia, jednak łatwo jest przewidzieć, czego można się spodziewać. Seria Galaxy odnosi się do smartfonów i tabletów z systemem Android, natomiast Ativ to smartfony, tablety i ultaprzenośne notebooki dotykowe z oprogramowaniem Microsoftu (Windows Phone lub Windows 8).

Prawdopodobnie więc, poza szykowanymi smartfonami Galaxy S4 Mini i Galaxy S4 Active Samsung zaprezentuje także nowe tablety i hybrydowe notebooki z Windows 8, na co wskazują fragmenty ich obudów znajdujące się w tle zapowiedzi.

Zobacz także Galaxy S4 Active: specyfikacja i zdjęcia 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Mariusch1 | data: 27/05/13 | godz.: 19:33)
    Mogli poczekać na Windows Phone 8.1 i wydać nowego Ativ S z ekranem fullHD, 2GB ramu(choć nie wiem po co) i 4 rdzeniami(też nie wiem po co), a i bez tego ch... Amoleda.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.