Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 31 maja 2013 
    

GeForce GTX 770 oficjalne wypuszczony


Autor: DYD | 09:31
NVidia 30 maja wprowadziła oficjalnie do sprzedaży swój najnowszy produkt, w postaci GeForce GTX 770, który u producentów kart ma być dostępny w sugerowanej cenie 1679 zł. Najnowszy członek rodziny bazującej na architekturze Kepler dołącza do kart GTX TITAN i GTX 780. Najnowsze dziecko wyposażono w potężny procesor liczący 1536 rdzeni oraz w 4 GB lub 2 GB pamięci GDDR5 o przepustowości wynoszącej 7 Gb/s. GTX 770 zostały wyposażone w technologię GPU Boost 2.0, która automatycznie zwiększa prędkość zegara procesora graficznego w celu zwiększenia jego wydajności, jednocześnie umożliwiając kontrolę maksymalnej temperatury oraz prędkości wentylatorów.

Karty zostały również zaprojektowane z myślą o pracy z wyższym napięciem taktowania rdzenia niż fabryczne, np. w połączeniu z rozbudowanymi układami chłodzenia cieczą. GeForce GTX 770 obsługują również szereg najnowszych technologii wykorzystywanych w grach komputerowych, takich jak silnik fizyki PhysX, wygładzanie krawędzi TXAA, a także oprogramowanie GeForce Experience, które umożliwia pobieranie najlepszych wersji sterowników i dobieranie optymalnych ustawień do posiadanych gier oraz wrótce będzie zawierać funkcję ShadowPlay.

Karty graficzne z GForce GTX 770 na pokłądzie dostępne u firm ASUS, EVGA, Gainward, KFA2, Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY, Point of View i Zotac. Dostępność kart poszczególnych producentów zależy od regionu świata.


Funkcja ShadowPlay 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.