Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 4 czerwca 2013 
    

KingSize H-Frame, czyli powiększona wersja obudowy H-Frame


Autor: Wedelek | źródło: TechPowerUp | 10:55
Firma In Win podczas targów Computex zaprezentowała powiększoną wersję obudowy H-Frame, która przypomina przerośnięty radiator. Wersja KingSize H-Frame nie jest jednak 100% kopią i tak naprawdę znacząco różni się od swojego pierwowzoru, chociaż jedno je łączy – nietuzinkowy kształt. Jednym się spodoba, innym nie, ale o gustach się przecież nie dyskutuje. Przejdźmy zatem do jej specyfikacji, która mówi o pojedynczej, zatoce 5,25-cala oraz koszyczku na dyski, który może pomieścić do sześciu dysków w formacie 3,5-cala, lub cztery nośniki 3,5-calowe i dwa 2,5-calowe.

W środku zmieścimy również płytę główną w formacie ATX, EATX, HPTX, XL-ATX, SSI-EEB, lub SSI-CEB, a także maksymalnie jedenaście kart rozszerzeń o długości do 42cm, co oznacza, że w środku bez problemu zmieszczą się nawet największe akceleratory. Za chłodzenie odpowiada pięć, 140mm wentylatorów, przy czym po dwa zmieścimy z przodu i na dole obudowy, a ostatni trafił na tył.

Ciekawie prezentuje się również zestaw wejść I/O złożony z ośmiu portów USB3.0 i audio, przy czym sześć z nich znajdziemy z przodu, a pozostałe dwa trafiły na górną ściankę, wraz z zatoką na dysk SATA w formacie 3,5-cala (hot-plug).


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.