Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 11 czerwca 2013 
    

Usługa iTunes Radio zadebiutowała, na razie dostępna tylko w USA


Autor: Wedelek | źródło: Next Power Up | 11:45
Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się plotki sugerujące, że Apple chce wkroczyć na rynek firm zajmujących się streamingiem utworów muzycznych z wykorzystaniem globalnej sieci Internet. Dziś wiemy już, że informacje te były prawdziwe, a nowa usługa będzie się zwać iTunes Radio i zostanie powiązana z nową wersją aplikacji iTunes, która trafi do urządzeń Apple wraz z systemem operacyjnym iOS w wersji siedem. Nowa usługa stanowi również integralną część programu iTunes dla komputerów klasy PC i pobrać będą ją mogli również użytkownicy komputerów z systemami operacyjnymi z rodziny Mac OS X oraz Windows.

Z usługi iTunes Radio skorzystają też użytkownicy Apple TV, ale tylko Ci mieszkający na terenie USA. Osoby z innych krajów, w tym z Polski, na debiut iTunes Radio muszą jeszcze trochę poczekać, co zapewne nie będzie stanowić zbyt dużego problemu, bo na naszym rynku dostępne są już podobne usługi, jak chociażby bardzo popularny Spotiffy.

Na koniec wypada wspomnieć, że w bibliotece utworów dostępnych w usłudze Apple znajdziemy muzykę, do której prawa mają Sony, Warner i Universal Music.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.