Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 1 sierpnia 2002 
    

Faza finalna Windows.NET Server - wersja RC1 już dostępna


Autor: Anitka | 16:15
Redmond, stan Waszyngton, lipiec 2002 r. - Na konferencji poświęconej platformie .NET (.NET Briefing Day) firma Microsoft poinformowała, że prace nad systemem operacyjnym Windows .NET Server osiągnęły etap RC1 (Release Candidate 1). Oznacza to, że większość prac technicznych i programistycznych zostało już zakończonych oraz, że rozpoczęła się końcowa faza testowania kodu systemu poprzedzająca wprowadzenie produktu. Dnia 25 lipca system Microsoft® Windows .NET Server w wersji RC1 został udostępniony użytkownikom testowym, natomiast tydzień później - klientom, którzy mogą zapoznać się z nowym produktem.

W systemie Windows .NET Server zastosowano podstawowe i sprawdzone technologie infrastruktury serwerów. W ten sposób powstał wysokiej klasy, ekonomiczny system operacyjny serwera. Ścisła integracja platformy Microsoft .NET z serią Windows.NET Server umożliwia bezpośrednią obsługę infrastruktury .NET Framework w zakresie projektowania i wdrażania połączonych aplikacji, sieci oraz usług WWW.

"Mogę z dumą stwierdzić, że Windows .NET Server odzwierciedla potrzeby i wymagania klientów w stopniu niespotykanym w poprzednich wersjach systemów operacyjnych Windows Server" ľ powiedział Jim Allchin, wiceprezes w firmie Microsoft odpowiedzialny za rozwój Windows. "Dla klientów najważniejsza jest niezawodność. Uwzględniając opinie i uwagi wielu użytkowników, postaraliśmy się, aby Windows .NET Server był łatwiejszy we wdrażaniu, zarządzaniu i obsłudze. Nie poprzestaliśmy na dodaniu słowa .NET do nazwy produktu. Dzięki integracji kompleksowego zestawu usług udostępniania aplikacji przez Internet Windows .NET Server jest funkcjonalną, kompletną platformą dla programistów, którzy chcą szybko tworzyć wszechstronne, połączone rozwiązania".

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.