Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 1 sierpnia 2002 
    

Przywracanie w Windows 2000/XP


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 16:57
GreGM z serwisu WinXP.pl napisał do nas, że na łamach jego serwisu pojawił się nowy artykuł "Przywracanie/backup Windows 2000/XP", omawiający, jak sam tytuł wskazuje, aspekt przywracania do życia systemów Windows 2000/XP oraz ich skuteczny backup. Oto fragment artykułu, zaś całość dostępna jest pod tym adresem.
"Na pewno wielu z Was ma teraz dobrze skonfigurowaną i funkcjonalną instalację systemu Windows 2000/XP. Czy jednak, mimo wielu zabezpieczeń i potwierdzonej stabilności systemów opartych na jądrze NT, nie obawiacie się żadnej awarii ? A może dotknął Was już katastrofalny w skutkach błąd tegoż systemu? W poniższym artykule postaram się opisać jak wykonać pewny backup systemu Windows 2000/XP oraz jak potem przywrócić go do poprzedniego stanu, bez użycia jakichkolwiek narzędzi firm trzecich. Później omówię procedurę przywracania "do życia" systemu Windows XP, ale bez wykonywania wcześniejszych backupów. Oba sposoby są w miarę proste, a przy tym niezwykle skuteczne i opierają się na wykonaniu i przywróceniu kopii rejestru systemowego - najczęstszego źródła awarii i unieruchomienia komputera."
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.