Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 1 lipca 2013 
    

Nietypowy kontroler obrotów od Scythe


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 10:11
(1)
Firma Scythe poszerzyła swoją ofertę akcesoriów dla komputerów PC o nowy kontroler wentylatorów nazwany Kaze Chrono (KM07-BK). Model ten można zamontować w zatoce 5.25-cala i z jego wykorzystaniem nadzorować pracę maksymalnie czterech wentylatorów, dostarczając im do 12W mocy (jeden kanał), regulując w ten sposób prędkość obrotową łopatek. Kaze Chrono obsługuje wentylatory wirujące z prędkością do 10’000 RPM, a więc w praktyce wszystkie dostępne na rynku, a dzięki dołączanym czujnikom temperatury pozwoli nam monitorować nagrzewanie się czterech kluczowych z naszego punku widzenia miejsc.

Niemal cały przedni panel kontrolera zajmuje wyświetlacz o wymiarach 119,3 mm x 16 mm, który na raz wyświetla tylko jeden parametr pracy dowolnego wentylatora. Może również pracować jako zwykły zegar, informując nas która aktualnie jest godzina. Za sterowanie pracą kontrolera odpowiadają umieszczone po bokach przyciski w liczbie ośmiu (po cztery z każdej strony).

Panel Scythe Kaze Chrono trafił już do sprzedaży, ale na razie mogą go nabyć jedynie Japończycy, płacą za niego równowartość 40 dolarów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Paskudny wyświetlacz (autor: Remek | data: 3/07/13 | godz.: 09:04)
    ....

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.