Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 5 lipca 2013 
    

Przewodnik KarieraPlus IT - dobry start w branży nowych technologii


Autor: Artykuł reklamowy | 09:00
(3)
Na rynku ukazało się pierwsze wydanie bezpłatnego przewodnika poświęconego pracy i karierze w branży informatycznej - KarieraPlus IT. Poza poradami dotyczącymi wyboru ścieżki zawodowej, procesu rekrutacyjnego oraz budowania swojej pozycji w branży, w przewodniku znajdują się merytoryczne prezentacje pracodawców pokazanych przez pryzmat specyfiki pracy, realizowanych projektów czy też wykorzystywanych technologii.

Poza tym w Przewodniku znajdziesz m.in. porady dotyczące:

• tworzenia CV i listu motywacyjnego specjalnie dla rynku IT,
• kierunków rozwoju branży IT,
• poziomu zarobków na różnych stanowiskach,
• rozwoju kompetencji miękkich.

Ponadto redakcja magazynu przeprowadziła liczne wywiady, dzięki czemu dowiesz się, na co HR-owcy w branży IT zwracają uwagę przy wyborze kandydatów, a także poznasz rady młodych profesjonalistów, którzy z powodzeniem przeszli przez proces rekrutacji.

Jeśli marzysz o karierze międzynarodowej, zainteresuje Cię również wywiad z Jaromirem Działo – Polakiem, który odniósł sukces w Dolinie Krzemowej.
Zachęcamy do lektury elektronicznej wersji Przewodnika KarieraPlus IT.

Partnerem przewodnika jest Nokia Siemens Networks.

Więcej informacji o pracy i karierze można znaleźć na stronie: www.karieraplus.pl, a także na profilu na Facebooku: www.facebook.com/KarieraPlus.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Takie sobie to "opracowanie". (autor: TeXXaS | data: 5/07/13 | godz.: 17:24)
  Ma 30 stron, bo dalej to są reklamy firm. W środku też reklamy, więc jest mniej. Rozmowa z pracownikiem sponsora... No i jak widzę zdjęcia osób - znaczy czysty, żywy marketing.
  Co do informacji. Ktoś, kto zna perla raczej młody nie jest. To doświadcznony fachowiec i płacą mu za to doświadczenie, znajomość Perla, pewnie jest potrzebna, ale nie kluczowa. Chociaż jak miałbym w tym pisać - tanio by nie było. Język programowania .Net, albo wrzucenie do jednego worka C/C++ i C#. Widać, że zlecili praktykantowi, potem ktoś stylistycznie to ogarnął i tyle.
  Porady też są fajne. Generalna zasada jest taka, żeby CV było zrobione pod konkretną firmę. Fajne, ale jak mam wysłać 1000 CV? Coś tam trzeba w końcu napisać, i nie koniecznie, że zbierałem jabłka u wójka.
  Jak bym dziś był na 3 roku studiów technicznych - Java. Przeczytać Thinking in Java, do tego Hibernate, Spring, pojęcie o warstwie prezentacji. Jak na uczelni jest certyfikacja - zrobić. Załapać się gdzieś na pół etatu - na 4-5 roku. Po studiach popracować 3-4 lata w firmie, która robi oprogramowanie dla klienta nie dla siebie, potem do banku, albo do innej korporacji, mogą być ubezpieczenia. W Stolycy cennik na kogoś z doświadczeniem na poziomie 5-6 lat zaczyna się tam, gdzie to zestawienie się kończy.


 2. ten przewodnik to nieporozumienie (autor: josh | data: 6/07/13 | godz.: 12:31)
  Odpaliłem link na tablecie i strona w ogóle nie daje się przeglądać. Zablokowali powiększanie, więc literki są za małe. Na telefonie to już w ogóle, miniaturki slajdów jedynie by było widać. Kto to zaprojektował?

 3. @02 (autor: Plackator | data: 6/07/13 | godz.: 13:13)
  Otwieram normalnie w pdfie, w quickoffice na androidzie i działa, da się powiększać, wszystko.

  @01
  Artykuł wygląda mi jak wycinek książki do PP(Podstawy przedsiębiorstwa) z szkoły średniej.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.