Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 7 sierpnia 2002 
    

Seagate w RioCentral


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:10
Firma SONICblue wybrała dyski twarde firmy Seagate do swojego RioCentral - elementu domowego stereo, dzięki któremu klienci mogą zapisywać, organizować i odtwarzać całe kolekcje CD oraz cyfrowej muzyki. RioCentral oferuje cyfrową jakość dźwięku odtwarzanego w domowych systemach stereo oraz funkcjonalność centrum muzycznego, oferującego wiele funkcji w jednym urządzeniu: możliwość pobierania plików muzycznych do przenośnego odtwarzacza Rio lub odtwarzania muzyki w odbiornikach Rio rozmieszczonych w całym domu. Od momentu sprzedaży pierwszego dysku twardego dla rynku Consumer Electronics w 1997 roku, Seagate stał się najchętniej wybieranym producentem przez innowatorów rynku Consumer Electronics, takich jak SONICblue.

"RioCentral, tak proste w użyciu jak odtwarzacz CD i tak inteligentne jak komputer PC, wykorzystuje dyski twarde firmy Seagate do przechowywania zawartości do 650 płyt CD" powiedział Greg Ballard, wiceprezes do spraw marketingu i zarządzania produktami, SONICblue.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.