Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 31 lipca 2013 
    

Cooler Master odświeżył obudowę o symbolu 690


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:19
Cooler Master zdecydował, że już czas odświeżyć swoją obudowę o symbolu 690 i zaprezentował nową wersję, charakteryzującą się wymiarami 230 x 507 x 502 mm, oraz wagą 8,7kg. Nowość otrzymała trzy zatoki typu 5,25-cala, oraz siedem typu 3,5-cala. W środku zmieścimy \ płytę główną w formacie microATX lub ATX, siedem kart rozszerzeń, kartę graficzną o długości do 423mm, oraz radiator chłodzący procesor o wysokości do 171mm. Zasilacz montowany jest w dolnej części obudowy, a wewnątrz zmieści się maksymalnie dziewięć wentylatorów, w tym trzy 200mm, lub trzy chłodnice o długości 240mm (z przodu i u góry), oraz 120mm z tyłu.

Całość uzupełnia panel złączy I/O, w skład którego wchodzą dwa porty USB 3.0, dwa USB 2.0, oraz audio. Cała obudowa tak w środku, jak i na zewnątrz została pomalowana na kolor czarny, a jedynymi wyjątkami od tej reguły są ozdobne obramowania w kolorze srebrnym na obu bokach obudowy. Z boku obudowy wycięto również charakterystyczne „okno”, przez które możemy obserwować pracujące podzespoły.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.