Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 5 sierpnia 2013 
    

Aktualizacja Amber dostępna dla Lumii 820 i 920


Autor: Wedelek | 19:22
(1)
Posiadacze smartfonów Nokia Lumia 920 i 820, pracujących pod dyktando systemu operacyjnego Windows Phone 8.0 mogą już pobrać z serwerów Nokii poprawkę o kodowej nazwie Amber. Wprowadza ona obsługę radia FM, dodaje funkcje Nokia Smart Camera, aplikacje powiązane z usługą HERE, program Data Sense, odpowiedzialny za zarządzanie limitami transferu i wyświetlanie ilości pobranych w danym okresie czasu danych, nowy sposób wyświetlania powiadomień systemowych (np. o niskim poziomie naładowania baterii), oraz kilka ulepszeń w aplikacji Xbox Music.

Dodano też program wyszukujący najbliższy, aktywny hot spot w naszej okolicy, w oparciu o dane pobrane od operatorów, pojawiła się aplikacja Skype, nowe tapety, oraz kilka ulepszeń dla Internet Explorer’a, związanych z obsługą HTML 5.

Aby zaopatrzyć się w najnowszą aktualizację musimy najpierw pobrać oprogramowanie Nokia Care, a następnie za jego pomocą "ściągnąć" pliki dedykowane dla naszego smartfona. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. A gdzie aktualizacja softa (autor: losarturos | data: 7/08/13 | godz.: 16:08)
    do mojej Lumii 620? ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.