Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 8 sierpnia 2013 
    

Nowa obudowa od Lian Li typu midi-Tower


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:43
(3)
Firma Lian Li oddała w ręce użytkowników nową obudowę typu Midi-Tower, o symbolu PC-10N. Opisywany model zmieści w swoim wnętrzu płytę główną w formacie ATX lub Micro-ATX, układ chłodzenia procesora o wysokości do 155mm, kartę graficzną o długości do 300mm (po wymontowaniu koszyczka na dyski zmieścimy 430mm akcelerator), oraz do ośmiu kart rozszerzeń. Wzorem konkurencji zasilacz trafił na spód obudowy, a w obudowie wycięto otwory na węże prowadzące ciecz z układu chłodzenia do zewnętrznej chłodnicy.

Lian Li PC-10N w szczególności powinna przypaść do gustu użytkownikom tworzącym układy chłodzenia cieczą, za sprawą umieszczonej nad płytą główną ramki, w którą możemy wstawić chłodnicę o długości 240mm. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zamiast niej wsadzić tam dwa, 120mm wentylatory, które zapewnią dodatkowy nawiew na radiator zamontowany na procesorze.

Rzeczona obudowa otrzymała również sześć zatok typu 3,5-cala, podzielonych na dwa koszyczki, oraz trzy typu 5,25-cala. Jak na obudowę Lian Li przystało, całość została wykonana z eleganckiego, szczotkowanego aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym. Obudowa wygląda estetycznie i elegancko, a jedynym przejawem ekstrawagancji jest umiejscowienie panelu I/O (na boku przedniej ścianki), który budują dwa złącza USB 3.0 i audio.

Sprzedaż opisywanego modelu ruszy 15 sierpnia i trzeba będzie za niego zapłacić 114,90 euro.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. wygląda jakby to info podała kokurencyjna firma :P (autor: Sławekpl | data: 8/08/13 | godz.: 09:03)
    z tego co pamiętam to inni podpatrzyli u Lian-Li montaż zasilacza na dole, a przystało na tą firmę wykonywanie bud w całości z aluminium, więc jeśli ta jest częściowo stalowa to oznacza budżetową konstrukcję, która odstaje od tego do czego nas przyzwyczaił ten producent

  2. tak na oko z wideo prezentacji (autor: Sławekpl | data: 8/08/13 | godz.: 09:12)
    buda wygląda na wykonaną faktycznie tradycyjnie jak na Lian-Li czyli w całości z aluminium, tak samo podają inne serwisy, cena też może sugerować wykorzystanie tego materiału w całości ;)

  3. .... (autor: Seba78 | data: 8/08/13 | godz.: 10:31)
    wykorzystanie profili stalowych do wykonania konstrukcji obudowy (nie zewnętrznych ścian) niczemu by nie ujmowało. Wszak stal jest materiałem cięższym, wytrzymalszym, bardziej odpornym na skręcanie itd.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.