Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 14 sierpnia 2013 
    

Nowy smartfon BlackBerry 9720


Autor: DYD | 11:58
Firma BlackBerry zaprezentowała nowy, nastawiony na komunikację społecznościową smartfon BlackBerry 9720. Dysponuje przestronną klawiaturą z wyraźnymi, odrębnymi klawiszami dla optymalizacji pisania, 2.8 calowym ekranem dotykowym oraz trackpadem do łatwej nawigacji. Wyposażony został w system operacyjny BlackBerry 7 OS wersji 7.1, który oferuje zaktualizowany interfejs pozwalający na odblokowanie ekranu gestem, czy przejście do trybu kamery przy zablokowanym ekranie. Smartfon posiada dedykowany klawisz BBM, który umożliwia szybki dostęp do tej sieci społecznościowej. BBM Voice umożliwia z kolei rozmowy przez Wi-Fi.

W BlackBerry 9720 można słuchać lokalnych stacji radiowych FM i automatycznie informować swoich znajomych z BBM o tym, której stacji aktualnie słuchasz. Odświeżony system BlackBerry 7 OS pozwala wpisać wiadomość i natychmiast opublikować jednocześnie na BBM, Twitterze oraz Facebooku. Można także zrobić zdjęcie i opublikować je jednocześnie w kilku sieciach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji kamery.

Począwszy od najbliższych tygodni, nowy smartfon BlackBerry 9720 dostępny będzie na wybranych rynkach w sklepach detalicznych i u operatorów w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.