Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 14 sierpnia 2013 
    

Never Settle Forever, czyli kolejna edycja promocji AMD


Autor: Wedelek | źródło: AMD | 12:04
(2)
Jeszcze przed premierą kolejnej generacji Radeonów firma AMD postanowiła nieco uatrakcyjnić swoją ofertę poprzez rozpoczęcie nowej edycji programu Never Settle Forever, w ramach którego do kart graficznych z rodziny HD 7000 dodawane są darmowe gry (w formie kuponów). Niestety nowy program pod względem dostępnych tytułów nie odbiega znacząco od poprzedniej edycji Never Settle, no ale w końcu promocja firmy z Sunnyvale skierowana jest do tych klientów, którzy jeszcze nie kupili Radeona HD7000, a co za tym idzie nie mieli styczności z poprzednią turą Never Settle.

Reguły promocji pozostały bez zmian i w sumie dostępne będą trzy rodzaje kuponów:

1) RADEON™ BRONZE dołączany do kart graficznych Radeon HD 7770 GHz Edition i 7790, umożliwia ściągnięcie jednej z sześciu gier

2) RADEON™ SILVER znajdziecie w opakopwaniu z Radeonami HD Serii 7800, daje dostęp do dwóch, wybranych tytułów

3) RADEON™ GOLD dołączany do kart graficznych Radeon HD 7950, 7970 i 7970 GHz Edition, upoważnia do wyboru trzech gier

Wszystkie kupony ważne są do 31 grudnia 2013 roku, a opisywany program wystartuje 19 sierpnia. W promocji biorą udział wszystkie sklepy wymienione na stronie internetowej AMD, a kupon, który znajdziecie w pudełku z kartą zrealizujecie za pośrednictwem TEJ witryny. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Myslą wreszcie (autor: insomnia | data: 17/08/13 | godz.: 09:51)
    Świetny pomysł, że można wybrać sobie tytuł/y, bo w tej edycji nie było wyboru.

  2. ... (autor: MBR[PL] | data: 19/08/13 | godz.: 01:39)
    Swietny to byłby gdyby nie to, że w PL kupony ma może 10% sprzedawanych Radeonów. Do swojego 7850 nie dostałem nic i w międzyczasie z konieczności kupiłem Tomb Raidera, Hitmana, Sleeping Dogs, DeusExa HR, DMC. Nie dość że jesteśmy w plecy na cenie kart m.in. przez 23% VAT, to jeszcze w PL takie dodatki są w powijakach i na palcach jednej ręki można policzyć sprzedawców dołączających kupony. Jakby nie patrzeć premierowe ceny tych gier to praktycznie 1/2-1/3 ceny karty w zależności od modelu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.