Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 16 sierpnia 2013 
    

Nowa obudowa Enermaxa w standardzie Midi Tower


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 07:39
Enermax dodał do oferty nową obudowę w formacie Midi Tower o symbolu iVektor, występującą w trzech odmianach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i białej. Opisywana nowość pomieści płyty główne w formacie ATX i micro-ATX, siedem dysków w formacie 3,5-cala (cztery zatoki są przystosowane do montażu nośników 2,5-calowych), siedem kart rozszerzeń, układ chłodzenia CPU o wysokości 179mm, kartę graficzną o długości do 415mm (po zdemontowaniu koszyczka na dyski) maksymalnie sześć wentylatorów, oraz 240mm chłodnicę, przykręcaną do górnej ścianki.

Do tego w modelu iVektor znajdziemy trzy zatoki typu 5,25-cala, tzw. „okno”, oraz panel I/O obejmujący porty audio, dwa USB 2.0 i dwa USB 3.0. Standardowo za chłodzenie podzespołów odpowiadają dwa, 120mm wentylatory umieszczone z przodu i z tyłu obudowy. Opisywany produkt został wyceniony na kwotę $75.99 i jeszcze w tym miesiącu trafi na sklepowe półki.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.