Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 19 sierpnia 2013 
    

Evga SuperNOVA 1000 P2, zasilacz z certyfikatem 80+ Platinum


Autor: Wedelek | źródło: Evga | 07:27
Do portfolio zasilaczy Evga dołączyła nowa jednostka o mocy 1000W, zbudowana z wykorzystaniem najwyższej klasy podzespołów, takich, jak kondensatory Nippon Chemi-Con. SuperNOVA 1000 P2, bo tak właśnie rzeczony produkt się nazywa, przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników i może się pochwalić certyfikatem 80 PLUS Platinum, oraz rewelacyjnie brzmiącą, dziesięcioletnią gwarancją producenta. Jak przystało na tę klasę zasilaczy wszystkie kable, włącznie z wiązką zakończoną 24-pinową wtyczką, są odpinane, a nad bezpieczeństwem podpiętych doń podzespołów czuwa cała masa zabezpieczeń antyprzeciążeniowych i antyprzepięciowych.

Producent zachwala również, że dzięki zastosowaniu wydajnych radiatorów i odpowiednich ustawień zasilacz będzie się zachowywać niczym jednostka pasywna, a wentylator włączy się dopiero wtedy, gdy temperatura wewnątrz obudowy przekroczy 45 stopni.

Więcej danych na temat modelu SuperNOVA 1000 P2 znajdziecie na stronie producenta.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.