Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 27 sierpnia 2013 
    

Monitor od ViewSonic z obsługą PCoIP


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 07:13
(2)
ViewSonic zaprezentował swój nowy monitor do zastosowań profesjonalnych o symbolu SD-Z245. Rzeczony produkt otrzymał 23,6-calową matrycę o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz procesor Tera2321, a do sprzedaży trafi w czwartym kwartale bieżącego roku. Niewielka ilość danych dotyczących specyfikacji technicznej podyktowana jest tym, że opisywany model dedykowany jest dla specjalistów, dla których ważniejsze od jakości obrazu jest to, czy produkt umożliwia płynne wyświetlanie nadesłanego przez sieć obrazu.

Tak, tak, przez sieć, bowiem SD-Z245 z komputerem komunikuje się za pośrednictwem interfejsu Gigabit Ethernet i do przesyłania danych przez sieci lokalne (LAN) oraz rozległe (WAN) wykorzystuje technologię PC-over-IP, która umożliwia przesyłanie dużej ilości danych (obiekty 3D, film w HD) w sposób efektywny. Działa to podobnie do RDP, z tym, że technologia PC-over-IP jest niezależna od systemu operacyjnego, nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników, zapewnia lepszą kompresję i szyfrowanie datagramów.

Wyceniony na kwotę 549 dolarów SD-Z245 otrzymał również złącze DVI, więc można go podłączyć do komputera stojącego na biurku, tak, jak każdy inny monitor. Do sprzedaży trafi też odmiana z mniejszym ekranem, o przekątnej 22-cali i oznaczeniu SD-Z225, która będzie wyceniona na 499 dolarów.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jest niezależna od systemu operacyjnego, nie wymaga instalacji dodatkowych ster (autor: RusH | data: 27/08/13 | godz.: 14:42)
    > jest niezależna od systemu operacyjnego, nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników

    tak tak, normalnie te karty TERA HOST sa plug and play ....


  2. up. (autor: Wedelek | data: 27/08/13 | godz.: 16:39)
    A nie są? W końcu to tylko taki konwerter sygnału z kompresją i dekompresją danych.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.