Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 30 sierpnia 2013 
    

Obudowa od BitFenix dla estetów


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:08
Shadow Midi Tower to najnowsza propozycja od BitFenix dla użytkowników poszukujących dobrej jakości obudowy o klasycznym wzornictwie. Co prawda rzeczony produkt posiada kilka stylistycznych wstawek, jak chociażby logo producenta, czy belka pod drzwiczkami, która może świecić na niebiesko bądź czerwono, ale opisywanej obudowie nie można odmówić stylu. Cieszy również wykorzystanie dobrej jakości plastików, które co prawda nie są tak eleganckie jak szczotkowane aluminium, ale nie sprawiają też wrażenia obcowania z tandetą. Warto wspomnieć, że środek obudowy, oraz wszystkie elementy zostały pomalowane na kolor czarny.

Shadow Midi Tower charakteryzuje się wymiarami 190 x 440 x 506 mm i pozwala na montaż płyty głównej w formacie ATX, microATX, lub Mini-ITX, układu chłodzenia procesora o wysokości do 165mm oraz karty graficznej o długości maksymalnie 320mm. Wewnątrz znajdziemy jeszcze trzy zatoki 5,25-cala, siedem typu 3,5-cala i jedną, 2,5-calową, miejsce na siedem kart rozszerzeń, oraz system zarządzania okablowaniem.

Za odprowadzanie nadmiaru ciepła odpowiadają dwa preinstalowane wentylatory z rodziny Spectre, o średnicy 120mm, które kręcą się z prędkością 1000 obrotów/minutę, generując przy tym hałas o natężeniu 20dBA. Jeden z nich został umieszczony z przodu, a drugi z tyłu obudowy. Wiedząc, że niektórym to nie wystarczy, producent przygotował miejsce na dwa dodatkowe, 120mm wentylatory montowane z przodu, oraz na spodniej ściance. Projektanci nie zapomnieli również o filtrach przeciwpyłowych, które zatrzymują część kurzu, jaki wraz z powietrzem zasysają wentylatory.

Wzorem konkurencji BitFenix wyposażył swoją nową obudowę w panel I/O złożony z dwóch portów USB 3.0, dwóch USB 2.0, oraz złączy audio i wycenił model Shadow Midi Tower na kwotę 64,90 euro.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.