Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 10 września 2013 
    

Wacom wprowadza nową generację rysików Bamboo


Autor: DYD | 15:01
W dniu dzisiejszym Wacom prezentuje nową linię rysików Bamboo. Bamboo Stylus solo i Bamboo Stylus duo drugiej generacji to ulepszone wersje rysików z popularnej serii cyfrowych stylusów wprowadzonych w 2011 roku. Bamboo Stylus solo to rysik do urządzeń z ekranami dotykowymi takimi jak iPad. W najnowszej wersji piórko posiada ochronną nakładkę. Z kolei Bamboo Stylus duo jest rozwiązaniem 2 w 1 oferującym zarówno rysik do ekranów dotykowych, jak i końcówkę do pisania na papierze. Ponadto firma Wacom dodała do linii drugiej generacji rysików niedrogi model Bamboo Stylus alpha, który wygląda jak długopis.

Bamboo Stylus solo i Bamboo Stylus duo oferują technologię zbliżoną do posługiwania się tradycyjnym długopisem, którą połączono z eleganckim wzornictwem najwyższej klasy. Delikatne w dotyku wykończenie i elegancka obudowa z anodowanego aluminium w dobrze dobranych kolorach odróżnia te rysiki od innych dostępnych na rynku. Obie wersje z nowej linii dostępne są w żywych kolorach: różowym, zielonym, żółtym i niebieskim, co urozmaica użytkownikom korzystanie ze smartfonu czy tabletu. Dodatkowo poza czterema kolorami, modele solo i duo dostępne są również w kolorze czarnym i białym. W tych dwóch wersjach kolorystycznych dostępny jest również model Bamboo Stylus alpha. Nowoczesne wzornictwo i zaawansowane rozwiązania ergonomiczne cechujące jakość firmy Wacom odróżniają te rysiki od innych.

Modele solo i duo zostały wyposażone w węższą pięciomilimetrową gumkę, co w praktyce oznacza lepszą precyzję. Rysiki są solidne i stabilne w czasie użytkowania. Pisanie, bazgranie czy nawigowanie po urządzeniu z ekranem dotykowym jest teraz o wiele bardziej naturalne niż wcześniej. „W czasie gdy dotyk jest wciąż najważniejszą metodą obsługi smartfonu czy tabletu, rysiki znajdą sporą zastosowań wśród użytkowników tych urządzeń” –mówi Rüdiger Spohrer, Vice President Marketing EMEA. „Rysiki umożliwiają zdecydowanie bardziej precyzyjny sposób na robienie notatek w czasie spotkań czy wykładów, zapisywanie pomysłów w brudnopisie czy też odręczne dodawanie napisanych słów do wiadomości obrazkowych z kompatybilnych aplikacji jak na przykład Bamboo Loop firmy Wacom lub Bamboo Paper, pozwalającym użytkownikom uchwycić pomysły bez względu na porę i miejsce, w którym się znajdują. Te rysiki to efekt 30 lat doświadczenia i ciągłego rozwoju firmy Wacom.” – dodaje Spohrer.

Bamboo Stylus duo kosztuje 29,90 euro, Bamboo Stylus solo 19.90 euro, a Bamboo Stylus alpha 14,90 euro.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.