Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja SteelSeries: Flux In-ear oraz Flux In-ear Pro
    

 

Recenzja SteelSeries: Flux In-ear oraz Flux In-ear Pro


 Autor: Liluh | Data: 12/09/13

Recenzja SteelSeries: Flux In-ear oraz Flux In-ear ProGranie, słuchanie i przemieszczanie. Firma SteelSeries znana jest z produkcji solidnej jakości akcesoriów dla graczy. Nie rzadko, są to całe serie produktów dedykowanych konkretnej grze, jak np.: World of Warcraft czy Guild Wars 2. Wszystko od klawiatur, podkładek, myszek, aż po kontrolery i zestawy słuchawkowe. Tym razem bliżej przyjrzymy się ich nowym modelom słuchawek dokanałowych dla graczy: Flux In-ear oraz Flux In-ear Pro.

Wstęp

Na samym początku przyznam, że na myśl o słuchawkach dokanałowych, małych kamyczkach, które trzeba wepchnąć sobie do ucha, zawsze robiło mi się słabo. Zdecydowanie niekomfortowe, powodujące ból po dłuższym noszeniu, nieporęczne, plączący się, a w następstwie rwący kabel. Niezależnie czy chodziło o słuchawki z mp3, iPoda, telefonu czy smartfonu – problem zawsze pozostawał. W tym kontekście drugorzędne znaczenie miała dla mnie jakość oferowanego dźwięku, chociaż i tego aspektu nie sposób zignorować. Jeśli macie lub mieliście podobne odczucia, czytajcie dalej. Jest dla nas nadzieja.

Duński zespół SteelSeries musiał dobrze wsłuchać się w podobne do moich narzekania, ponieważ dołożył wszelkich starań by ich produkt był tych wad zupełnie pozbawiony. Zarówno Flux In-ear, jak i istotnie rozbudowana wersja Pro, zostały wyposażone w kilka silikonowych nakładek, pozwalających na komfortowe dobranie kształtu wkładek do budowy uszu. Nakładki dostarczono w rozmariach S/M/L, a wersja Pro dodatkowo otrzymała samodopasowujące się wkładki piankowe Comply. Kolejnym udogodnieniem wspólnym dla obu modeli jest płaski kabel. Niby nic wielkiego, ale w praktyce poplątanie słuchawek przez zwykłe włożenie do kieszeni czy plecaka staje się niemożliwe. Taka konstrukcja kabla czyni go też odpornym na przetarcie i złamanie. Zwłaszcza, że chociaż zestawy (słuchawki mają też wbudowane mikrofony) reklamowane są głównie jako sprzęt dla graczy to w rzeczywistości są bardzo uniwersalne. Nadają się nie tylko do grania na domowym blaszaku, laptopie czy tablecie, ale też świetnie spisują się jako akcesorium słuchawkowe dla smartfonów, czy w połączeniu z iPodem, empetróchą itp. Plusów jest więcej, ale o tym w dalszej części artykułu. Dość powiedzieć, że dzięki wspomnianym udogodnieniom dałem fluxom szansę i zabrałem się do szczegółowego testowania.

poprzednia strona (Wstęp)    -   następna strona (Flux In-ear)








Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja SteelSeries: Flux In-ear oraz Flux In-ear Pro
 
 » Wstęp
 » Flux In-ear
 » Flux In-ear Pro
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »