Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 11 września 2013 
    

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-1810E


Autor: DYD | 22:28
Firma Brother wprowadza do sprzedaży nowe, laserowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne MFC-1810E. Model kierowany jest dla małego biura, jak również dla użytkowników indywidualnych. W urządzeniu zwiększona została długość prowadnic papieru, tak by zredukować skrzywianie się prowadzonych arkuszy. Wyprostowane kartki są następnie kierowane do wnętrza urządzenia. Ulepszona również została jakość rolek w podwójnym systemie pobierania papieru, która teraz pomaga ograniczać osadzanie się kurzu, powstawanie zagięć i tym samym zapobiega zacięciom papieru. Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym usprawnić proces drukowania jest skrócona ścieżka papieru.

MFC-1810E oferuje funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. Pierwszym wydrukiem użytkownik będzie się mógł cieszyć już po zaledwie 10 sekundach. Urządzenie drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a także jest wyposażone w toner startowy na 1000 stron. MFC-1810E posiada automatyczny podajnik papieru na 10 arkuszy oraz standardowy na 150 arkuszy. Mimo braku wentylatora urządzenie generuje 51dB. Przydatną funkcją jest również możliwość bezpośredniego skanowania do poczty email, obrazu lub folderów.

Nowy model posiada certyfikat środowiskowe Energy Star oraz jest objęty 3-letnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna urządzenia MFC-1810E wynosi 570 PLN.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.