Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 16 września 2013 
    

Hama na IFA - słuchawkowo i dźwiękowo


Autor: DYD | 10:03
(3)
Podczas targów IFA 2013 Hama prezentowała m.in. nowości w segmencie słuchawek. W klasie premium królowały Beats by Dr. Dre oraz Monster. Obaj producenci przedstawili najnowsze modele, które wraz ze światową premierą znajdą się w ofercie niemieckiego dystrybutora. Udostępnione do testowania były słuchawki Urbanears, w tym model Zinken. To najbardziej zaawansowane słuchawki z portfolio Urbanears, przeznaczone dla profesjonalnych DJ-ów. Jak przystało na produkt ze Skandynawii, charakteryzują się one chłodnym i ascetycznym designem. W Berlinie Hama pokazała nowe, jesienne zestawy kolorystyczne Cobalt, Clover, Lilac.

Miłośnicy muzycznych dźwięków z dużą uwagą przyglądali się gadżetowi w kształcie litery „U”. To adapter wyposażony we wtyczkę do iPhone’a oraz dwa wyjścia do podłączenia słuchawek i głośnika. Jednak bez specjalnego oprogramowania, które można pobrać z AppStore, przejściówka jest całkowicie bezużyteczna. Dopiero wraz z aplikacją można rozpocząć zabawę z dźwiękiem –podkręcać tempo do 125 BMP (ilość uderzeń na minutę), tworzyć płynne przejścia pomiędzy piosenkami czy "skreczować". Zabawka dla DJ-ów nosi nazwę Slussen i należy do grupy produktów Urbanears.

Do rodziny produktów Marshall Headphones dołączył prezentowany w Berlinie głośnik Stanmore. Stylistyka urządzania nawiązuje do lat 60. ubiegłego wieku. Tłoczone złote logo Mashall oraz złote lamówki nadają wyjątkowej elegancji. W ślad za stylistyką wykonania idzie jakość brzmienia. Stanmore oferuje szerokie spektrum dźwięków, począwszy od głębokiego, mocnego basu, aż po krystaliczne wysokie tony. Głośnik może łączyć się ze źródłem dźwięku poprzez Bluetooth, złącze RCA lub kable jack 3,5 mm. Stanmore współpracuje również z urządzeniami wyposażonymi w złącze optyczne np. Apple TV. 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. przyjaźnie (autor: Markizy | data: 16/09/13 | godz.: 10:49)
  wyglądają te głośniki które przypominają stare radia :)

 2. Markizy (autor: f_zdzich | data: 16/09/13 | godz.: 11:33)
  Marshal to mi się bardziej kojarzy z piecem koncertowym dla gitar

 3. Panowie redaktorzy (autor: ditomek | data: 16/09/13 | godz.: 13:24)
  Co to za art? Mam zważenie ze czytam kalke z pclaba...
  Wogóle takie duże targi a informacji jak na lekarstwo.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.