Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 18 września 2013 
    

Tp-Link TL-WA750RE kompaktowy wzmacniacz Wi-Fi


Autor: DYD | 10:01
Tp-Link wprowadził do sprzedaży wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TL-WA750RE, który pozwala na skuteczne wzmocnienie i rozszerzenie zasiągu sieci Wi-Fi w domu lub biurze. Instalacja wzmacniacza zajmuje kilka sekund. Aby uruchomić urządzenie wystarczy umieścić je w dowolnym gniazdku elektrycznym a następnie nacisnąć przycisk Range Extender. TL-WA750RE pozwala wyeliminować problem związany z tzw. „martwymi polami” lub obszarami o ograniczonym zasięgu sygnału sieci Wi-Fi.

Wzmacniacz w trybie bezprzewodowym umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 150 Mb/s.

Ponadto TL-WA750RE wyposażony jest w wbudowany port Ethernet, dzięki czemu do sieci możemy podłączyć konsole, komputery stacjonarne, odtwarzacze multimedialne lub telewizory, które nie oferują wsparcia dla standardu Wi-Fi. Na obudowie wzmacniacza znajdziemy również wskaźnik siły sygnału składający się z 5 diod. Rozwiązanie takie znacznie ułatwia znalezienie optymalnej lokalizacji gwarantującej najlepszy zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych. TL-WA750RE to także bardzo prosta obsługa, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy i umiejętności. Aby zestawić połączenie bezprzewodowe wystarczy nacisnąć przyciski WPS na routerze oraz Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności).

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA750RE jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 119 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.