Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 22 sierpnia 2002 
    

Logitech przedstawia nową gamę klawiatur


Autor: DYD | źródło: e-mail | 13:15
(4)
Logitech Europe prezentuje swoje najnowsze klawiatury dla użytkowników domowych i biurowych. Nowe modele klawiatur znacząco wzbogacą ofertę Logitech oraz odpowiedzą na zapotrzebowania płynące z rynku. Wszystkie klawiatury odznaczają się unikatowym wyglądem oraz rozwiązaniami stylistycznymi który wpłynąć maja na komfort pracy. Dodatkowo klawiatury wyposażono w specjalne funkcje multimedialne:
 • szybki dostęp do takich katalogów jak Moje Zdjęcia, Moja Muzyka oraz Moje Dokumenty
 • szybki dostęp do centralnego pulpitu multimedialnego który w pełni współpracuje z Windows Media Player oraz innymi aplikacjami multimedialnymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa staje się pełna kontrola nad odtwarzanymi multimediami (DVD, MP3, inne).
 • szybki dostęp do ulubionych internetowych stron przy użyciu programowalnych, opisanych klawiszy umieszczonych w specjalnych grupach
Nowa seria klawiatur Logitech bazujących na kabelku poszerzyła się obecnie o modele:

Logitech Internet Navigator Special Edition (SE) – seria limitowana bardzo popularnej klawiatury Internet Navigator. Nowy model sprzedawany będzie jak na razie tylko do końca roku 2002. Główne zmiany jakie wprowadzono do modelu SE to stylizacja w kolorach czarnym i srebrnym – identyczna jak w bezprzewodowym modelu Cordless Desktop Optical. Również klawisze i ich układ jest w pełni zaczerpnięty z zestawu bezprzewodowego. SE jest odpowiedzią Logitecha na potrzeby klientów. Od pewnego czasu użytkownicy poszukiwali klawiatury w kolorze czarnym która wykorzystywała by zalety standardowych klawiatury na kablu, a przy tym posiadała rozbudowana gamę klawiszy multimedialnych.

Logitech Internet Navigator – doskonałe rozwiązanie dla wszystkich fanów rozrywek multimedialnych, gier oraz internetu. Świetny profil klawiatury sprawia że nawet podczas wielogodzinnej pracy dłonie użytkownika nie męczą się. Rozbudowane funkcje multimedialne oraz intuicyjne rozmieszczenie klawiszy sprawiają że praca na tej klawiaturze to czysta przyjemność. Klawiatura w odróżnieniu od modelu SE posiada kolor jasnego beżu.

Logitech Deluxe Access – podstawowy w ofercie Logitech model klawiatury bazującej na kablu. Zapewnia doskonałą wygodę oraz podstawowe funkcje które zapewniają dostęp do najważniejszych i najczęściej używanych obecnie programów. Klawiatura posiada nowy wygląd który otwiera nową nadchodząca linię klawiatur na rok 2002/2003. Deluxe Access jest idealnie płaski, zaś jego boki pozwalają na szybkie i pewne uchwycenie klawiatury. Klawiatury poza klawiszami skrótów do ulubionych stron internetowych posiada również dodatkowe klawisze dla systemu Windows.

Wszystkie klawiatury oferowane będą z uniwersalnym oprogramowaniem iTouch które w pełni będzie pozwalało wykorzystać możliwości klawiatury oraz jej klawiszy. ITouch pracować będzie pod systemami Windows oraz najnowszym Macintosh OS X. We wszystkich klawiaturach zastosowano wtyczkę USB. Rozwiązanie takie pozwala na szybką instalacje lub odinstalowanie urządzenia nawet przy włączonym komputerze.

Nowe klawiatury Logitech dostępne będą już w pierwszej połowie września 2002. Ceny kształtują się następująco:

Logitech Internet Navigator Special Edition (SE) – 165 PLN
Logitech Internet Navigator – 159 PLN
Logitech Deluxe Access – 85 PLN

Modele Navigator SE oraz Navigator objęte są 5 letnią gwarancją. Model Deluxe Access – 3 letnią gwarancją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Khem... (autor: Lucullus | data: 23/08/02 | godz.: 00:13)
  Logitech Internet Navigator – 159 PLN

  Ja taka kalwiature mam - kupilem pol roku temu.... Wiec nowoscia chyba nie jest...

  BTW - nie zmienia faktu, ze jest b dobra i nie kosztuje krocie jak bezprzewodowe...


 2. Internet Navigator (autor: Mynunio-brak rejestracji | data: 23/08/02 | godz.: 21:55)
  Fakt,bo ja też kupiłem internet navigator ponad pół roku temu i jest super.Polecam każdemu tą "nowość" :)

 3. Posiadaczem Internet Navigatora (autor: grzelcio | data: 25/08/02 | godz.: 20:27)
  jestem od 3 miesięcy i klawiatura jest the best. Chodzi leciutko i cicho, ma świetne rozwiązania i 5 lat gwarancji. Polecam każdemu. A tak propo to można ją bez problemu dostać za 149 zł.

 4. Navigator SE (autor: radonix-brak rejestracji | data: 26/08/02 | godz.: 17:05)
  Sam chyba kupię ten model Logitech Internet Navigator Special Edition (SE)
  Tylko żebym tak wiedział kiedy dokładnie ten model wyjdzie i gdzie go kupić (mieszkam w Katowicach)... marzenie...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.