Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 19 września 2013 
    

Internet Explorer 11 (wersja Preview) dla Windows 7


Autor: DYD | 15:31
(1)
Przeglądarka Internet Explorer 11 w wersji Release Preview została dziś udostępniona użytkownikom Windows 7. Użytkownicy Windows 8 otrzymają ją w dniu premiery Windows 8.1. W czerwcu przeglądarka w wersji IE11 została udostępniona deweloperom, którzy pracowali nad optymalizacją aplikacji, stron internetowych, etc. Dziś wersja Release Preview sygnalizuje pełną dostępność aplikacji, która nastąpi jeszcze tej jesieni wraz ze światową premierą Windows 8.1.

Nowy Internet Explorer to przede wszystkim nawigacja dotykowa – niezależnie od tego czy używamy jednego czy pięciu palców ekran reaguje płynnie umożliwiając zbliżanie, oddalanie, przesuwanie i zmienianie widoku. Strony, dzięki zastosowanym technologiom, ładują się błyskawicznie, a integracja z technologią press-to-call umożliwia zredukowanie okna przeglądarki i wykonanie telefonu lub wysłanie maila pod wskazany na stronie kontakt. IE11 obsługuje do 100 zakładek oraz synchronizuje ulubione foldery pomiędzy wszystkimi urządzeniami z których korzystamy. Umożliwia więc dostęp do ulubionych stron niezależnie od urządzenia, na którym właśnie pracujemy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. omijam to cudo z daleka (autor: VP11 | data: 20/09/13 | godz.: 10:25)
    Po zainstalowaniu IE10 w systemie przestaly dzialac niektore gadzety. Co jeszcze zepsuli nie wiadomo. Wiec bede trzymal sie z daleka od IE11, bo nie wiadomo co jeszcze zepsuli przy okazji.
    Jednak to nie tylko przegladarka internetowa, lecz i dzialanie systemu.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.