Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 1 października 2013 
    

Hub USB 3.0, czytnik kart pamięci i ładowarka od Sera Digital


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:38
Firma Sera Digital powiększyła swoje portfolio produktów o trzy nowe urządzenia, ułatwiające codzienne korzystanie z urządzeń przenośnych. Pierwszą nowością jest hub z trzema portami USB 3.0 o nazwie SDDS-1050, który z komputerem łączy się za pośrednictwem pojedynczego kabla USB 3.0 o przepustowości do 5Gb/s. Urządzenie jest kompatybilne z systemami z rodziny Windows i Mac OS X, a każdy z portów jest w stanie dostarczyć prąd o natężeniu maksymalnie 900mAh. Drugą z prezentowanych nowości jest czytnik kart pamięci SDDS-1000, łączący się komputerem za pośrednictwem złącza USB 3.0.

Z racji na krótki kabelek jest on przeznaczony raczej dla laptopów niż komputerów klasy desktop. Czytnik jest kompatybilny z następującymi formatami kart pamięci: UDMA CompactFlash, SDXC i SD UHS-I (SD 3.0), MS PRO / DUO / PRO DUO-compact flash I / II; SDHC / SD / SDXC / MINI-SD / MMC / X-card, oraz M2 / micro SD-T.

Ostatnia na liście jest ładowarka o symbolu SDPS-1000, wyposażona w dwa porty USB, do których możemy podpiąć kable doprowadzające prąd do smartfona, tabletu, czytnika e-booków, czy odtwarzacza muzyki. Pierwsze złącze dostarcza prąd o natężeniu 2A i napięciu 5V, natomiast specyfikacja drugiego z portów mówi o 1A i 5V. Energia czerpana jest z gniazda zapalniczki w którą wyposażone są niemal wszystkie poruszające się po naszych drogach samochody.

Wszystkie produkty zostały wycenione na kwotę $24.95, a ich sprzedaż już się rozpoczęła.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.