Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 26 sierpnia 2002 
    

TwojePC - co w trawie piszczy...


Autor: DYD | 14:02
Dziś przedstawiam kilka informacji parafialnych dotyczących życia TwojePC. Po pierwsze przez ostatnie dwa tygodnie aktualizacja była trochę zaniedbywana, a wszystko przez okres urlopowy części redakcji w tym mój tudzież. Teraz wypoczęci i z zapasem sił bierzemy się do pracy, co na pewno zaowocuje większą dawką codziennych newsów i recenzji.

Jeśli chodzi o nowe artykuły to jutro ukaże się już wykonany przez Lancera duży test płyt głównych. Tym razem zebrała się naprawdę miła gromadka. Od stosunkowo prostej i pozbawionej „bajerów” płyty Gigabyte GA-8IR533, poprzez nieco bardziej zaawansowane i kierowane do szerokiego grona użytkowników Abita BD7 II i zbudowanego na chipsecie SiS Asusa P4S533, aż po multimedialny kombajn w postaci wyrobu Abita IT7. Stawkę zamykają dwie płyty na układzie i850E przeznaczone pod pamięci RDRAM - „zwykły” Asus P4T533-C i Gigabyte GA-8IHXP druga płyty „all in 1”, dźwigająca na swym laminacie chyba wszystko co tylko dało się wlutować producentowi. Za dostarczenie tak szacownego grona do testów należy z tego miejsca podziękować firmom ACT i Simmtech.

W następnej kolejności zaczniemy testować karty Matrox Parhelia (dzięki ACT) oraz Radeon 9000 (z firmy MiNT). Na warszat weźmie je nasz specjalista w dziedzinie grafiki - Kris. Mamy już także z Intel Polska procesor Pentium4 2.8 GHz, który dziś ma swoją oficjalną premierę oraz zestaw pamięci Corsair z firmy Dimm.pl. Wrzesień więc zapowiada się pracowicie...

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.