Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 26 sierpnia 2002 
    

Desktop po japońsku


Autor: DYD | źródło: 4D | 14:27
Japońscy klienci IBM jako pierwsi w świecie mogą zaopatrzyć się w najnowszy komputer tego koncernu - IntelliStation E Pro 6216. Mimo rosnącej popularności notebooków IBM – twórca pecetów – nie rezygnuje z prac nad ulepszeniem linii komputerów biurowych. Najwyższy model IntelliStation E Pro 6216 wyposażony jest w procesor Pentium 4 taktowany zegarem 2,4 Ghz z chipsetem Intela 845E. Standardowa pojemność pamięci operacyjnej DDR to 256 MB, ale z możliwością rozbudowy do nawet 2 GB.

Producenci nie zapomnieli również o multimediach. Karta graficzna Matrox Millenium G450 DVI w połączeniu z napędem DVD x 24 gwarantuje dobrą zabawę tak przy oglądaniu filmów, jak i grze. Kompletu wyposażenia dopełnia twardy dysk (standardowo 40 GB), cztery gniazda USB, dwa porty szeregowe, jeden równoległy oraz karta sieciowa Ethernet 10/100. Do Europy nowe komputery trafią w połowie września. Orientacyjna cena – ok. 2 tys. USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.