Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 16 października 2013 
    

Malutki router dla podróżnika od Satechi


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:09
Malutkie moduły komunikacji bezprzewodowej, zwane nieco nad wyrost routerami, są coraz bardziej popularne. Produkt tego typu trafił również do oferty firmy Satechi, pod prosto brzmiącą nazwą Smart Travel Router & Adapter. Producent deklaruje, że wbudowany w niewielką kostkę moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi 802.11 b/g/n jest w stanie przesyłać datagramy z prędkością do 150MB/s i komunikować się z urządzeniami oddalonymi o 30,5-metra (100 stóp) od routera. Ponadto w urządzenie został wkomponowany port RJ11, połączony z modułem Ethernet, zapewniającym komunikację z prędkością do 100Mb/s, oraz standardowy port USB typu A, służący do ładowania urządzeń.

Wspomniany interfejs jest w stanie dostarczyć prąd o natężeniu 2,1A i napięciu 5V (moc 10,5W), czerpiąc energię ze standardowego gniazdka elektrycznego. Producent przewidział, że owo „standardowe gniazdko” może w miarę przemierzania kolejnych kilometrów zmienić swój kształt i dlatego wyposażył router w najpopularniejsze standardy stosowane w Europie, USA i Wielkiej Brytanii.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.