Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 27 sierpnia 2002 
    

MAXDATA wchodzi na polski rynek


Autor: DYD | 14:13
(1)
MAXDATA AG - niemiecki producent komputerów PC, notebooków, serwerów i monitorów Belinea, w dniu dzisiejszym rozpoczął oficjalnie działalność w Polsce. Siedziba spółki MAXDATA Polska Sp. z o.o. pełniącej rolę polskiego oddziału MAXDATA znajduje się w Warszawie a prezesem jej zarządu został Jarosław Nowicki. Jednocześnie firma - jako pierwsza w kraju - zaprezentowała markowy komputer PC z procesorem Intel Pentium 4 taktowany zegarem o częstotliwości 2,8 GHz.

"Wszystko wskazuje na to, że mimo trudnych czasów powiedzie się wprowadzenie pełnej oferty firmy MAXDATA na polski rynek. Startujemy z bardzo dobrym zespołem, który już dzisiaj liczy osiem osób. Nowoczesność i jakość produktów MAXDATA wybiegające daleko przed lokalne standardy oraz ich atrakcyjna cena pozwalają na podjęcie gry rynkowej" - mówi Jarosław Nowicki, szef polskiego oddziału. "Szacujemy, że w ciągu trzech lat uda nam się zdobyć około 15% polskiego rynku".

Dystrybutorem wszystkich produktów firmy MAXDATA w Polsce została firma ACTION. Prowadzone są też rozmowy z dwoma innymi dystrybutorami. "Marka Belinea jest od wielu lat doskonale znana na polskim rynku i kojarzona z wysoką jakością i eleganckim designem." - powiedział Marcin Babiak odpowiedzialny za budowanie kanału sprzedaży. "Chcemy stworzyć naszym partnerom biznesowym warunki do tego aby współpraca z nami przynosiła im wymierne korzyści. Osiągniemy to poprzez sprawnie działające programy marketingowe i doskonały serwis"

Monitory produkowane przez MAXDATA znane są już na polskim rynku od wielu lat i obecnie dystrybuowane przez firmę ACTION a serwisowane przez firmy RAM-Serwis i Pirson. Za serwis komputerów MAXDATA w Polsce będą odpowiadały firmy RAM-Serwis i Softbank Service.

Ofeta producenta składa się z:
  • komputerów PC, przeznaczonych głownie dla sektora przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się m.in. specjalne komputery przeznaczone do zastosowań medycznych.
  • Serwerów. MAXDATA jest największym w Europie odbiorcą komponentów serwerowych firmy Intel
  • Notebooków. Szeroka oferta notebooków skierowana jest do każdego segmentu odbiorców.
  • monitorów Belinea - od 1999 (kiedy roczna sprzedaż przekroczyła 1,5 mln sztuk) monitory Belinea sa numerem 1 w Europie Zachodniej.
MAXDATA istnieje od 15 lat i posiada ponad 10 000 partnerów w całej Europie. Centrala firmy znajduje się w Marl w Niemczech i jest reprezentowana przez oddziały w Belgii, Holandii, Hiszpanii, Francji, Anglii, Austrii, Polsce i w Szwajcarii.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. maxdata (autor: cycu-brak rejestracji | data: 2/09/02 | godz.: 08:35)
    Myślę że to najlepszy sprzęt pod słońcem !!!!
    Jestm za a nawet przeciw.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.