Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 17 października 2013 
    

Watch Dogs i The Crew później niż planowano


Autor: Wedelek | 07:32
(1)
Ubisoft zasmucił lub rozwścieczył sporą część graczy, zapowiadając, że jego dwie najnowsze i długo wyczekiwane gry Watch Dogs i The Crew pojawią się w sprzedaży znacznie później niż pierwotnie planowano. Pierwsza z nich, czyli Watch Dogs zadebiutuje na wiosnę, gdzieś pomiędzy 1 kwietnia, a 30 czerwca przyszłego roku i będzie dostępna w wersji dla komputerów PC, oraz konsoli PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, Xbox One i Xbox 360. W nowej grze Ubisoftu wcielimy się w rolę hakera - Aidena Pearce, który wyruszył na wojenną ścieżkę próbując zdemaskować poczynania wielkich korporacji rządzących Nowym Jorkiem.

Naszym zadaniem będzie zatem pokazanie światu w jaki sposób prywatne korporacje bogacą się kosztem obywateli, manipulując ich poczynaniami przy wykorzystaniu zgromadzonych na ich temat danych. Ponieważ akcja Watch Dogs odgrywać będzie się w czasach współczesnych, więc wszystkie urządzenia jakie napotkamy po drodze są podłączone do centralnej sieci, która nie tylko odpowiada za kierowanie ruchem drogowym, ale też szpieguje niczego nie podejrzewających mieszkańców miast.Druga z opisywanych gier, czyli The Crew pojawi się w okresie od 1 lipca do 30 września przyszłego roku i będzie dostępna dla konsoli nowej generacji od Sony i Microsoftu, oraz komputerów PC. W The Crew wcielimy się w rolę kierowców mocarnych samochodów, startujących w nielegalnych wyścigach ulicznych, odbywających się na terenie amerykańskich miast. Mamy tu więc do czynienia z klasyczną wyścigówką w stylu serii Need For Speed.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. No to dla mnie sprawa jasna (autor: Wyrzym | data: 17/10/13 | godz.: 09:54)
    nie ma co juz w tym roku kupowac ps4.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.