Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 23 października 2013 
    

Oficjalna wersja aplikacji Instagram zawita w Marketplace


Autor: Wedelek | 07:42
(8)
Instagram to serwis internetowy przeznaczony dla maniaków fotografowania, umożliwiający między innymi hosting zdjęć. Serwis ten, wykupiony w 2012 roku przez właściciela Facebooka, jest ściśle połączony z aplikacją o tej samej nazwie, dostępną obecnie tylko dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS oraz Android. Brak Instagrama dla platformy Windows Phone jest jednym z koronnych argumentów tych użytkowników, którzy twierdzą, że system Microsoftu jest niszowy, a baza dedykowanych dlań aplikacji jest niezwykle skromna. Tyle tylko, że Windows Phone dynamicznie się rozwija, co nie uchodzi uwadze twórcom aplikacji mobilnych, takich jak Instagram.

Właściciele rzeczonego serwisu doszli do wniosku, że już czas, by oficjalna aplikacja Instagram zadebiutowała w sklepie Marketplace, co ma nastąpić w przeciągu kilku najbliższych tygodni. W oczekiwaniu na ten moment użytkownicy mogą natomiast korzystać z aplikacji 6tag, która korzysta z zasobów serwisu i umożliwia dostęp do jego usług.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Tam aplikacji nie ma? (autor: Wyrzym | data: 23/10/13 | godz.: 09:52)
  juz rok mija jak mamy wp 8 na rynku i nie mozna zrobic polaczenia VPN, nie ma zadnego sensownego klienta RDP, a co na to MS? napisal wlasnego klienta ale na androida, mac, ios ale nie na swoj system.

  Zaczynam powoli zalowac ze wybralem cokolwiek z tym systemem.


 2. up. (autor: Krax | data: 23/10/13 | godz.: 17:47)
  co rozumiesz poprzez nie można zrobić połączenia vpn? chodzi ci oto że komurka nie może stworzyć więcej niż 1 pod sieci? bo z tego co pamiętam to vpn jest skrótem od wirtualnej prywatnej sieci... więc trochę nie czaje, bo urządzenie może przyjąć maksymalnie 5 gości... więc tworzenie jeszcze vpn było by bez sensu, a można to zrobić na urządzeniu które jest oczko niżej.

  a co do rdp... to nie bardzo widzę sens... zwłaszcza że część elementów możesz wykonywać na urządzeniu oraz dzielą wspólnie dane i ustawienia poprzez konto sieciowe...
  zresztą nie bardzo rozumiem o czym piszesz w zdaniu: "napisal wlasnego klienta ale na androida, mac, ios ale nie na swoj system".


 3. up. (autor: Wyrzym | data: 23/10/13 | godz.: 18:09)
  no wiec tak, zle to napisalem, z komorki na WP nie mozna sie polaczyc do zadnej sieci VPN bo po prostu nigdzie nie ma takiej opcji /aplikacji zeby to zrobic, mialo to byc na poczatku tego roku, a dalej nie ma. Co mozna bez problemu zrobic na andku, ios i pewnie nawet symbianie.

  A co do rdp to chodzi o to ze MS napisal klienta rdp i wypuscil go kilka dni temu na urzadzenia z androidem ios i nawet maca, ale nie na windows phone.

  W sklepie WP sa dostepne cale 2 takie, jeden to jakies kombo, a drugi no jest, mam go nawet, ale szalu nie ma.

  I co MS z tym zrobil po roku czasu? nic, wypuscil klienta na systemy w ktorych tych klientow jest milionnn.

  To jest pokazanie jak sie traktuje swoich klientow.

  Bylem nawet za tym systemem, nie jest zly, szybki, wygodny, ale jaki jest sens ciaglego czekania na cos jak oni pokazuja ile jestes dla nich warty?


 4. dobra czaje (autor: Krax | data: 23/10/13 | godz.: 19:55)
  żal do tego vpn... chociaż w sumie nie widzę w jakim celu miałbym się łączyć z siecią firmową na windows phone(win rt jeszcze ogarniam), zwłaszcza jeśli mogę korzystać z prywatnych katalogów dostępnych mi w skydrive oraz elementów udostępnianych mi w chmurze.

  ale dalej nie rozumiem po co mi aplikacja zastępująca mysz czy tablet do komputera. co innego tablet... tylko że na te już istnieje taka aplikacja nazywa się to pulpit zdalny i jest z nami hohoho a może i dłużej... nie widzę sensu wydawania aplikacji tego typu(Microsoft Remote Desktop dla tego androida i ipada) dla urządzeń tak małych i tak słabych iż nie bardzo są w stanie pełnić role terminala.


 5. VPN, S/MIME itp. (autor: franc# | data: 23/10/13 | godz.: 22:06)
  nadchodzą... powolutku :). Na początku przyszłego roku wyjdzie coś ala GDR4, tym razem będzie to paczka "for enterprise users". Ma być to co w tytule plus gotomeeting, webex itp. Wszystko TYLKO dlatego, że blackberry idzie na dno. Jak znam życie, gdyby nie to nadal by zwlekali... Ja to ich po prostu nie rozumiem - tyle kasy i deweloperów, a idzie im to wszystko jak krew z nosa...

 6. No tempo jest tragiczne (autor: rmarcin | data: 23/10/13 | godz.: 22:23)
  Wydawałoby się, że powinni rozumieć jak ważne dla nowego niszowego (ciągle) systemu są aplikacje i brakująca funkcjonalność.
  Czasem mam wrażenie, że oni nie chcą tego WP.


 7. up. (autor: Krax | data: 23/10/13 | godz.: 23:33)
  no skoro chcą aby w przyszłości win rt i wp było jednym...

 8. @up To nawet logiczne bo tak powinno być od początku (autor: rmarcin | data: 24/10/13 | godz.: 10:37)
  Ale na razie nie ma telefonów na RT a są na WP. Ludzie się do systemu przekonują, ale ciągle paru rzeczy brakuje. Logika nakazywała by je wprowadzić zanim klienci znudzą się czekaniem i wybiorą Androida.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.