Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 12 listopada 2013 
    

NX300M, czyli pierwsze urządzenie z systemem Tizen OS


Autor: Wedelek | 16:05
(2)
System operacyjny Tizen to nowy OS rozwijany przez Samsunga, który ma dokonać tego, czego nie udało się Badzie, czyli odnieść rynkowy sukces i wskoczyć na podium dla najpopularniejszych systemów mobilnych. Wspomniane oprogramowanie budzi wiele emocji, a mimo to Samsung nie promuje swojego nowego dzieła, całkowicie zapominając o marketingu. Widomym znakiem takiego podejścia jest nowy aparat cyfrowy z rodziny tzw. „bezlusterkowców”, czyli aparatów kompaktowych z wymienną optyką, ale pozbawionego mechanizmu luster sterujących strumieniem światła padającego na matrycę.

Owym aparatem jest model NX300M, wyposażony w 20,3MP sensor optyczny, odchylany wyświetlacz dotykowy oraz moduły WiFi, GPS i NFC. Produkt ten pracuje pod dyktando systemu operacyjnego Tizen Camera Platform, zoptymalizowanego pod kątem współpracy z aparatami cyfrowymi. Różni się on nieco od Tizena, który trafi do smartfonów, ale bazuje na tym samym jądrze.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. pytanie tylko (autor: RusH | data: 12/11/13 | godz.: 20:46)
    czy te fony na Tizen byda miec opcje rozblokowania/roota?

  2. ale o co im chodzi (autor: Wyrzym | data: 12/11/13 | godz.: 23:35)
    wszystim? nie nuczyli sie od 30 lat na pc ze jest tylko jeden dominujacy system, drugi ktory jest git i jest alternatywa, a reszta ta blad statystyczny?
    Kogo stac na klepanie appow pod 100 systemow lub/i inne archy


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.