Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 listopada 2013 
    

Logitech PowerShell - stacja dokująca i kontroler dla iPhone'a


Autor: Wedelek | źródło: Engadget | 07:27
Smartfony to w dzisiejszych czasach całkiem mocne komputery z funkcją dzwonienia i pokaźną bazą gier, w tym z całkiem ciekawymi i ładnie wyglądającymi tytułami. Niestety najnowsze modele są pozbawione przycisków i sterowanie poczynaniami kierowanej przez nas postaci/pojazdu zazwyczaj odbywa się z wykorzystaniem ekranu dotykowego. Sposób ten ma kilka wad. Po pierwsze zasłaniamy sobie część ekranu, a po drugie sterowanie z użyciem dotyku często nie jest przesadnie wygodne. Dlatego też na rynku pojawiają się stacje dokujące z przyciskami rodem z przenośnej konsoli, takie jak PowerShell od Logitecha.

Opisywane urządzenie to jeden z pierwszych kontrolerów zgodnych z systemem iOS7, wyposażony w złącze typu Lightning. Jego budowa jest bardzo prosta a całe urządzenie składa się z manipulatora, kilku fizycznych przycisków, miejsca na telefon od Apple, oraz baterii o pojemności 1500mAh, która pozwoli dłużej obejść się bez podłączenia do gniazdka.

Logitech PowerShell jest kompatybilny z iPhonami 5, 5C i 5S, a po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki również z iPodem Touch piątej generacji. Opisywany kontroler został przez producenta wyceniony na 100 dolarów i do globalnej sprzedaży trafi w grudniu. Dziś mogą go kupować jedynie mieszkańcy USA.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.