Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 listopada 2013 
    

Ciekawy pad dla urządzeń Apple ze złączem Lightning


Autor: Wedelek | źródło: VrZone | 14:15
(1)
Dziś rano na łamach TPC poruszaliśmy temat nowego kontrolera firmy Logitech stworzonego z myślą o urządzeniach firmy Apple. Jednak PowerShell nie jest jedynym, tego rodzaju gadgetem dla produktów z nadgryzionym jabłuszkiem w logo i złączem Lightning. Jego konkurentem jest MOGA Ace Power, czyli połączenie stacji dokującej z kontrolerem, który współpracuje z iPhone’ami 5, 5C i 5S, oraz najnowszymi iPodami Touch w wersji piątej. Wzorem PowerShell w obudowie zamknięto dodatkową baterię, która służy do zasilania smartfona, a cała przednia ścianka została zajęta przez fizyczne manipulatory i przyciski.

Ace Power nie jest jednak kopią rozwiązania Logitecha, bowiem oprócz standardowego „krzyżaka” znajdziemy tu dwa dodatkowe manipulatory w formie gałek. Inna jest też bryła i rozmiary opisywanego urządzenia, które zostało podzielone na dwie składane części, połączone ze sobą przez gumową taśmę. Dzięki temu Ace Power zajmuje mniej miejsca niż PowerShell, co jest niewątpliwie dużą zaletą.

Nowość od MOGĄ została wyceniona na kwotę 99 dolarów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Prawdę mówiąc (autor: mat9v | data: 21/11/13 | godz.: 16:35)
    bardziej interesujące byłoby czy są takie gadżety dla Androida :) Fakt trudniej byłoby z montażem bo nie ma standardu grubości ani kształtu obudów telefonów, ale za to rynek szybciej rośnie :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.