Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 grudnia 2013 
    

Bezprzewodowy zestaw muzyczny Nokia BH-121


Autor: Wedelek | źródło: Nokia | 07:17
(2)
Większości z nas Nokia kojarzy się ze smartfonami z rodziny Lumia, systemem Symbian i tradycyjnymi telefonami komórkowymi. Tymczasem w ofercie fińskiego producenta można znaleźć również wszelkiego rodzaju akcesoria dedykowane urządzeniom przenośnym. Jednym z takich gadgetów jest debiutujący zestaw muzyczny BH-121, dedykowany przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Jego głównym elementem jest plastikowa kostka o wymiarach 39 x 39 x 12mm, wyposażona w przyciski sterujące głośnością i odtwarzaniem muzyki, oraz klips, za pośrednictwem którego można szybko przyczepić ją do ubrania.

Wewnątrz umieszczono moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodową komunikację ze smartfonem, który np. spoczywa w kieszeni, oraz układ NFC do szybkiego parowania urządzeń mobilnych z BH-121. Ponadto opisywany produkt dysponuje tradycyjnym portem typu jack (3,5mm) na słuchawki, oraz microUSB do ładowania, a także diodą LED, która pokazuje stan naładowania baterii.

W skład zestawu wchodzą również dokanałowe słuchawki Nokia WH-208, a całość wyceniona jest na kwotę 39 euro i występuje w kilku wariantach kolorystycznych: czerwonym, żółtym, niebieskim lub czarnym.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ten czerwony... (autor: Kosiarz | data: 10/12/13 | godz.: 12:25)
    ... kojarzy mi sie z plastikowymi wyrobami posowieckimi typu 'zabawka' ktorymi raczyla mnie dalsza rodzina za szczyla - bleh...

  2. @01 (autor: Blazakov | data: 10/12/13 | godz.: 13:46)
    Dziwnie podobny kolorystycznie do "różowego" iP5C... Ten kolor jest po prostu obrzydliwy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.