Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 3 września 2002 
    

Nowy model Nikona


Autor: DYD | źródło: 4D | 11:09
Nikon zaprezentował nowy aparat cyfrowy - model Coolpix 4300, z matrycą o rozdzielczości 4 megapiksele i obiektywem Nikor z zoomem optycznym 3x. Aparat jest przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, jak i dla bardziej zaawansowanych amatorów. Oprócz opcji AUTO, użytkownicy dostają do dyspozycji 12 predefiniowanych trybów fotografowania. Możliwe jest też manualne ustawianie wszystkich parametrów.

Nikon Coolpix 4300 korzysta z kart Compact Flash, z komputerem łączy się poprzez port USB (1.1). Producent zachwala uproszczony tryb wymiany plików z komputerem - transfer aktywizuje się wciśnięciem jednego przycisku. Oprócz fotografowania, aparat umożliwia rejestrowanie filmików o długości nie przekraczającej 40 sekund. Jak na sprzęt o ambicjach wykraczających poza klasę najprostszych kompaktów, wymiary nowego Nikona imponują - wynoszą zaledwie 95 x 69 x 52mm. Bez baterii i karty pamięci aparat waży 230 g. W USA Nikon Coolpix 4300 będzie sprzedawany w cenie około 500 USD.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.