Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 19 grudnia 2013 
    

Płyta Gigabyte wspierająca kontroler Thunderbolt 2


Autor: DYD | 18:23
Gigabyte przedstawił swój najnowszy produkt debiutujący w segmencie płyt głównych, stworzonych dla wymagających użytkowników. Model Z87X-UD7 TH to płyta oparta na intelowskim chipsecie Z87, wyposażona w złącze procesora LGA 1150. Wyróżnia się kontrolerem Thunderbolt 2, posiadający maksymalny transfer danych do 20 Gb/s - dwa razy szybciej niż w poprzedniej wersji Thunderbolta. Do płyty głównej Gigabyte Z87X-UD7 TH dołączona została ponadto karta Wi-Fi / Bluetooth 4.0 w postaci karty PCIe.

Płyta stworzona z myślą o podkręcaniu parametrów została wyposażona w rozbudowane systemy chłodzące, które zapewniają stabilność pracy. Wsparcie dla SLI i Crossfire w połączeniu z 16 – fazowym układem zasilania oraz wysoką jakością zastosowanych komponentów czynią Gigabyte Z87X-UD7 TH groźnym zawodnikiem w segmencie płyt głównych skierowanych do OC. Na płycie znajdziemy panel OC Touch - to zestaw przełączników pozwalających na dodatkową kontrolę dostępnych funkcji OC.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.