Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 10 stycznia 2014 
    

Asus prezentuje nowy panel sterujący dla płyt głównych z rodziny ROG


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 13:14
(1)
Asus zaprezentował ciekawy panel kontrolny dedykowany dla posiadaczy płyt głównych ROG Maximum VI na bazie chipsetu Z87, oraz Rampage IV Black Edition. Widoczny w rozwinięciu newsa produkt zwie się ROG Front Base Dual-Bay Gaming Panel i jest to jeden z największych, tego typu urządzeń dostępnych na rynku, zajmujący w obudowie aż dwie zatoki typu 5,25-cala. Największą jego część zajmuje 4-calkowy ekran na którym wyświetlane są dane dotyczące najważniejszych parametrów pracy komputera. Tuż pod nim znajdują się przyciski, pokrętło, złącza audio oraz port USB do szybkiego ładowania urządzeń nawet wtedy, gdy komputer jest wyłączony.

Z wykorzystaniem panelu można sterować pracą wentylatorów, funkcjami OC płyty głównej i monitorować prędkość z jaką obracają się wentylatory, oraz temperaturę najważniejszych elementów. Panel jest również kompatybilny z kartą audio SupremeFX Audio, dodawaną do niektórych płyt Asusa.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. cena (autor: Winston Wolf | data: 31/03/14 | godz.: 10:41)
    trzeba przyznać że taki panel to bardzo dobra propozycja i jeśli była by możliwość zakupu razem z jedną z wymienionych płyt (oczywiście w dobrej cenie) to na pewno warto się zastanowić nad takim zestawem

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.