Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 13 stycznia 2014 
    

Google wyłącza usługę Schemer


Autor: Wedelek | źródło: The Next Web | 07:58
(1)
Schemer to nietypowa usługa społecznościowa od Google, która wystartowała w grudniu 2011 roku, stanowiąc uzupełnienie istniejących rozwiązań. Idea przyświecająca jej twórcom była bardzo prosta. Ludzie często nie mają pojęcia co zrobić z wolnym czasem lub mają nietypowe pomysły i nie wiedzą z kim mogliby je zrealizować. Dajmy im zatem serwis, w którym będą mogli znaleźć lub utworzyć wydarzenia i podzielić się swymi pomysłami z innymi. Tak właśnie działa Schemer, który notabene jest powiązany z kontem Google. Jednak opisywana usługa nie cieszy się zbyt dużą popularnością, więc wyszukiwarkowy gigant postanowił ją usunąć ze swego portfolio, co nastąpi 7 lutego bieżącego roku.

Warto nadmienić, że tak naprawdę decyzja o wyłączeniu Schemera zapadła już kilka miesięcy temu, czego dowodem jest fakt, że aplikacja dla Androida powiązana z serwisem nie była aktualizowana od grudnia 2012 roku.

Na koniec filmik, który obrazuje działanie opisywanej usługi:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. do poprawki zdanie (autor: Armitage | data: 13/01/14 | godz.: 14:58)
    "Ludzie często nie co zrobić z wolnym czasem"

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.