Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 13 stycznia 2014 
    

Huawei Tron, czyli miks Maka Pro, Ouya i Steam Controllera


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 14:17
(1)
Głównego designera nowej konsoli do gier od Huawei chyba urzekł Steam Controller i Mac Pro, bowiem Tron bardzo przypomina oba te produkty, choć reprezentuje inną półkę wydajnościową i cenową. Kosztująca 120 dolarów konsola bazuje na zmodyfikowanym oprogramowaniu Android 4.2.3 i w gruncie rzeczy jest to rywal Ouya. W środku cylindrycznej obudowy zamknięto procesor Tegra 4 zbudowany z czterech rdzeni Cortex-A15, oraz IGP GeForce, złożonego z 72 procesorów strumieniowych. Towarzyszy mu pamięć RAM o pojemności 2GB, 16GB lub 32GB pamięci na dane, slot na karty microSD oraz moduły Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 3.0 i Ethernet.

Z tyłu obudowy znajdziemy też port USB3.0, HDMI oraz złącza audio.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nie ma to... (autor: losarturos | data: 14/01/14 | godz.: 11:50)
    jak zapatrzyć się na maka pro. ;-) I skopiować później jego gównianą ergonomię czego efektem są dziury każdego międzymordzia z tyłu obudowy. Owszem fajnie to wygląda i wsio jest fajnie dopóki nie cza korzystać z usb albo z karty sd wsadzanej w dziurkę blisko wyłącznika. :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.