Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 29 stycznia 2014 
    

Płyty MSI Gaming dla podstawki AMD FM2+


Autor: DYD | 12:40
(1)
MSI zadebiutowało pierwszymi płytami głównymi przeznaczonymi dla socketów AMD FM2+. Dwa nowe modele, A88X-G45 GAMING oraz A88XM GAMING zasilą popularną wśród graczy rodzinę MSI GAMING. Dodatkowo każdy, kto kupi model MSI A88X-G45 GAMING, otrzyma grę Assassin’s Creed Liberation HD za darmo. Nowe modele dostępne będą w sklepach po 10 lutego bieżącego roku. Sugerowane ceny nie zostały jeszcze ustalone.

Dzięki technologii Audio Boost, która wykorzystuje Creative Sound Blaster Cinema, użytkownicy mogą cieszyć się dźwiękiem 8-kanałowego HD Audio. Ponieważ cały układ audio jest wyizolowany od innych elementów na płycie głównej za pomocą osłony EMI, dźwięk ma mniej zakłóceń. Do tego należy dodać pokryte złotem łączenia, podświetlaną linię izolacyjną, zintegrowany słuchawkowy wzmacniacz na poziomie studyjnym oraz wysokiej jakości kondensatory audio.

Podczas podłączania urządzeń USB, jak np. zewnętrzne DAC, jedynie technologia MSI Real USB Power pozwala na ciągłe dostarczanie 5V do portów USB na płycie głównej. I to nie tylko do jednego portu – MSI USB Audio Power obsługuje wszystkie porty USB. Każdy z nich jest zasilany niezależnie, co oznacza stabilniejsze moc i sygnał audio. To z kolei przekłada się na o wiele czystsze efekty dźwiękowe, zredukowany hałas i zminimalizowane zakłócenia. Stabilizacja napięcia sprawia, że zewnętrzne urządzenia audio zachowują precyzję dźwięku.

Technologia Killer LAN automatycznie wykrywa i przyspiesza ruch sieci związany z grami. Oznacza to gładką rozgrywkę bez opóźnień. Ta technologia nadaje grom i programom do komunikacji głosowej najwyższy priorytet. Dzięki temu inne aplikacje nie mają żadnego wpływu na jakość i stabilność podczas rozgrywek multiplayer. Użytkownicy mogą cieszyć się stabilną grą bez lagów.

Military Class 4 to kolejna wersja wysokiej jakości komponentów. Hi-c Cap, Super Ferrite Choke oraz Solid CAPs zagwarantują, że komputer działa bardziej stabilnie, nawet podczas ekstremalnych obciążeń. Wszystkie te kluczowe komponenty przeszły siedem testów MIL-STND-810G, które są przeprowadzane przez niezależne laboratoria w najsurowszym środowisku dla PC.

Płyty główne MSI GAMING zostały wyposażone w wiele unikalnych technologii, w tym zupełnie nową dwuetapowo-jednosekundową OC Genie 4, która służy do overclockingu. Ponadto: pierwszy graficzny monitoring interfejsu Click BIOS 4, oraz oprogramowanie Control Center, które łączy monitorowanie, podkręcanie i zdalne sterowanie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie tylko jest wyceniona, ale już można ją zamawiać :) (autor: Sławekpl | data: 29/01/14 | godz.: 19:50)
    http://cenowarka.pl/...ing-7900-001r-a1054255.html

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.