Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 30 stycznia 2014 
    

Zalman Z1 - tania, ale przemyślana obudowa komputerowa


Autor: Wedelek | 07:19
Do oferty Zalmana dołączyła nowa obudowa komputerowa o symbolu Z1, przypominająca pod względem stylistyki model Z3, ale dedykowana dla mniej zamożnych użytkowników. Charakteryzująca się wymiarami 199 x 432 x 457 mm, oraz wagą około 6kg, obudowa została w całości pomalowana na kolor czarny, co zapewne ucieszy estetów. Niemal cały front zajmuje siatka SECC, za którą kryje się pojedynczy, 120mm wentylator wpompowywujący powietrze, które po nagrzaniu jest usuwane przez drugi, 120mm wentylator umieszczony z tyłu obudowy. Z przodu umieszczono też panel I/O złożony z dwóch portów USB 2.0, jednego USB 3.0 i audio.

Wewnątrz obudowy można zamontować płytę główną w formacie ATX lub microATX, do siedmiu kart rozszerzeń o długości nieprzekraczającej 36cm, cztery dyski w formacie 3,5-cala, jeden 2,5-calowy, oraz zasilacz komputerowy, który ma własny otwór osłonięty filtrem przeciwkurzowym, umożliwiający zasysanie powietrza spoza obudowy. Model Z1 dysponuje również dwoma 5.25-calowymi zatokami, a w górnej ściance wytłoczono miejsce na schowanie drobiazgów, np. ładowanych urządzeń. Obudowa kosztuje około 120zł, co czyni ją jednym z najlepszych produktów w tym przedziale cenowym.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.