Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 31 stycznia 2014 
    

Dell Wyse Cloud Connect czyli Chromecast dla klientów biznesowych


Autor: Wedelek | źródło: Neowin/Dell | 07:19
(1)
Dell włączył do swojego portfolio niewielki komputerek w formie nośnika pamięci masowej typu pendrive, który ma połączyć monitor lub telewizor z komputerem klasy PC za pomocą sieci bezprzewodowej. Urządzenie to zwie się Wyse Cloud Connect i stanowi rozwinięcie projektu Ophelia, a skierowane jest na rynek rozwiązań biznesowych. Sugerują to wzmocniony pod kątem bezpieczeństwa danych system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean, oraz wsparcie dla wirtualizacji, połączone z obsługą technologii wypracowanych przez Microsoft, VMware oraz Citrix.

Sercem mini komputera od firmy Dell jest procesor SoC zbudowany na bazie rdzeni ARM Cortex-A9, połączony z 1GB pamięci RAM, oraz 8GB pamięci na dane, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Urządzenie dysponuje również złączem micro USB, oraz HDMI, za pośrednictwem którego łączy się z monitorem lub telewizorem. Dell Wyse Cloud Connect został wyceniony na kwotę $129. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. kolo w video (autor: biuro74 | data: 31/01/14 | godz.: 10:09)
    naduzywa slowa "hey": "hey, I've got 27 inch", "and... hey, I realized my document is available" itd, niezly odkrywca z niego ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.