Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 7 lutego 2014 
    

Amazon kupuje studio Double Helix Games


Autor: Wedelek | źródło: Tom's Hardware | 13:54
Amazon powiększył swoje portfolio kupując studio Double Helix Games, odpowiedzialne między innymi za stworzenie gier Killer Instinct, oraz nowej wersji Strydera. Szczegóły transakcji nie są znane, ale już sam fakt, że Amazon interesuje się rynkiem gier jest bardzo ciekawy. Głównie w kontekście plotek, które sugerowały, że znany sklep internetowy przygotuje własną konsolę do gier na bazie zmodyfikowanego Androida. Nawet jeśli tak się nie stanie, to i tak możemy mieć do czynienia z niemałym zamieszaniem na rynku. Już teraz Amazon posiada linię czytników e-booków, bardzo popularne tablety Kindle Fire, oraz usługę sprzedaży książek w formie cyfrowej.

Niedługo zacznie jeszcze produkować gry, a z innych informacji wynika, że skupi się też na rozwoju usługi udostępniania/streamingu filmów, muzyki i seriali TV. Jak widać Amazon sukcesywnie gromadzi kolejne elementy układanki, stając się potentatem w branży rozrywkowej i poważnym konkurentem dla wielu firm z tej branży.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.