Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 7 lutego 2014 
    

Tesla wprowadzi do Europy funkcję streamingu muzyki do samochodów


Autor: Wedelek | źródło: The Next Web | 14:07
(3)
Tesla, to jedna z najciekawszych firm działających w branży nowych technologii, która produkuje między innymi samochody elektryczne, rozwijając tę gałąź przemysłu. Oczywiście na razie są to pojazdy, na które stać jedynie bogatych i upartych ludzi, a technologia ta boryka się z licznymi problemami. No ale kolej na początku też przegrywała ze zwierzętami pociągowymi, by ostatecznie je wyeliminować. Wspominam o tym dlatego, że samochody Tesla są dostępne również w Europie, w tym w Polsce, ale na razie ich użytkownicy nie mogą korzystać ze wszystkich funkcji, którymi cieszą się posiadacze Tesli z USA.

Największym nieobecnym była funkcja streamingu muzyki do samochodu, działająca podobnie do Spotify o nazwie Slacker. Szef tej firmy - Elon Musk, postanowił rozwiązać ten problem współpracując z firmą Rdio, która ma odpowiednie licencje na udostępnianie utworów audio na Starym Kontynencie.

Co prawda przeciętnych zjadaczy chleba w Polsce jeszcze długo nie będzie stać na samochody Tesla, ale bardzo możliwe, że inni producenci pójdą w ślady tej renomowanej firmy i czeka nas prawdziwa rewolucja na tym rynku. Pytanie tylko jak szybko to nastąpi. 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Jaka znowu rewolucja... (autor: Kenjiro | data: 8/02/14 | godz.: 11:43)
  Taki gorszy mp3-player, gdyż:
  - wymaga dostępu do sieci non-stop
  - wymaga zakupu tegoż dostępu (abonament lub doładowanie co chwilę)

  Niemniej jednak, ciekawy jestem, czy trzeba będzie wykupić płatny dostęp, by nie mieć reklam, czy od razu w pakiecie z autem będzie?

  PS. Oczywiście kiedyś sieć będzie wszędzie, nawet w lodówce i wc, ale mam nadzieję, że będą do wyboru wersje "bez".


 2. @1 Bezpłatny dostęp do usługi i sieci 3G masz już w cenie samochodu. (autor: Rhobaak | data: 10/02/14 | godz.: 11:53)
  ...

 3. Niewiem czemu ale przeczytalem... (autor: gantrithor | data: 11/02/14 | godz.: 18:03)
  "Tesla wprowadzi do Europy funkcję streamingu wirusow do samochodów"

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.